Zgłoszenia chorych
Intencje na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
„ZGROMADZENI NA ŚWIĘTEJ WIECZERZY”
Kościół św. Bartłomieja z bliska
Zaproszenie do Liturgicznej Służby Ołtarza
Zaproszenie do scholi parafialnej "Nasze Nutki"

Z życia parafii

 • 0
  RORATY 29.11.2021
    #Roraty czas Start! A więc dzisiaj ruszam w drogę Pełen wiary plecak mam Tak jak Józef i Maryja Ja ufam ! Pierwszy dzień rorat za Namido zobaczenia jutro Podziel...
  more
 • 0
  ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY W PELPLINIE 20.11.2021
    Wspólnie z Parafią św. Jakuba Apostoła w Tucholi udaliśmy się z młodzieżą przygotowującą się do bierzmowania na Światowe Dni Młodzieży w Pelplinie .      Fotorelacje z tego wyjazdu....
  more
 • 0
  REKOLEKCJE GPS 13.11.2021
      W naszej parafii odbyły się rekolekcje kerygmatyczne GPS dla kandydatów do bierzmowania. We współpracy z parafią św. Jakuba Apostoła w Tucholi wygłoszono kerygmat młodzieży z dwóch parafii. Na...
  more
 • 0
  ZAWODY DEKANALNE W PIŁKĘ HALOWĄ W CEKCYNIE 06.11.2021
      Fotorelacja z dekanalnych rozgrywek w piłkę halową . Nasza drużyna zajęła II miejsce gratulujemy Podziel sięTweet...
  more
 • 0
  BIERZMOWANIE 28.10.2021
          Fotorelacja z Mszy Świętej pod przewodnictwem Księdza Biskupa Ryszarda Kasyna . Podczas Mszy Świętej Ksiądz Biskup udzielił sakramentu bierzmowania naszej młodzieży . Z serca dziękujemy Księdzu...
  more
 • 0
  4.RODZINNY BAL ŚWIĘTYCH W TUCHOLI 24.10.2021
    24 października salę Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tucholi opanowały dzieci poprzebierane za aniołki, postacie świętych. Na scenie pojawiły się parafialne schole. Imprezę poprowadził Tomasz Kotowski Toma -art.Urząd Miejski...
  more
 • 0
  PARAFIALNY WYJAZD DO KINA 16.10.2021
    Wczoraj  wybraliśmy się do kina humory jak zwykle dopisywały Po seansie nie mogło zabraknąć McDonald's gdzie głodomorki zapełniły swoje brzuszki . Dziękujemy firmie Aleksander za bezpieczną podróż Tak minęła...
  more
 • 0
  WIECZORNICA KU CZCI ŚWIĘTEGO JANA PAŁA II 16.X 2021
      Wczoraj odbyła się Wieczornica w naszej parafii podczas, której wspominaliśmy naszego wielkiego rodaka świętego Jana Pawła II Dziękujemy wszystkim za obecność a wszystkim którzy zaangażowali się w przygotowanie...
  more
 • 0
  PIELGRZYMKA DZIĘKCZYNNA DO BŁ. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO I BŁ. M. ELŻBIETY CZACKIEJ 8-9.10.2021
       W dniach 8-9 .10.2021 odbyła się dziękczynna pielgrzymka  do bł. kard. Stefana Wyszyńskiego i bł. m. Elżbiety Czackiej. Dziękujemy wszystkim za wspólny spędzony czas oraz firmie przewozowej "Aleksander...
  more
 • 0
  ZJAZD MATURZYSTÓW W CZĘSTOCHOWIE 27.09.2021
  Pielgrzymka maturzystów naszej diecezji na Jasną Górę! Ruszyliśmy  z Tucholi, aby pomodlić się o pomyślność i dobry wybór drogi życiowej W pielgrzymce brali udział uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego im. Bartłomieja...
  more
 • 0
  PIESZA PIELGRZYMKA DO BYSŁAWKA 05.09.2021
    Za nami kolejna piesza pielgrzymka do Matki Bożej Pocieszenia w Bysławku . Pogoda dopisała wszyscy szczęśliwi dotarliśmy na miejsce by pokłonić się Matce Bożej. Dziękujemy ks. Andrzejowi za wspólną...
  more
 • 0
  MSZA Z OKAZJI ROZPOCZĘCIA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 01.09.2021
    Fotorelacja z Mszy świętej z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego . Wszystkim uczniom, nauczycielom i dyrekcji życzymy wiele Bożego błogosławieństwa i sił Podziel sięTweet...
  more
 • 0
  PARAFIALNE KOLONIE 2021
  W dniach od 27 do 30 czerwca 2021r. odbyły się coroczne kolonie parafialne dla dzieci i młodzieży. W tym roku gościliśmy w ośrodku wypoczynkowym Wielu . Atrakcji jak zawsze nie...
  more
 • 0
  NOWY WIKARIUSZ W NASZEJ PARAFII 20.08.2021
  Zgodnie z dekretem Księdza Biskupa od 20 sierpnia wikariuszem w naszej parafii został Ks. Andrzej    Patrzykąt. Urodzony w 1993 r. Pochodzi z parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Bazylika...
  more
 • 0
  PIESZA PIELGRZYMKA DO BYSŁAWKA 06.09.2020
    Za nami kolejna piesza pielgrzymka do Matki Bożej Pocieszenia w Bysławku . Pogoda dopisała wszyscy szczęśliwi dotarliśmy na miejsce by pokłonić się Matce Bożej. Dziękujemy ks. Marcinowi za zorganizowanie...
  more
 • 0
  ODPUST ŚW. BARTŁOMIEJA 23.08.2020.
    Fotorelacja z Uroczystej Mszy Świętej Odpustowej ku czci św. Bartłomieja , patrona naszej Parafii , której przewodniczył Ks. Marcin Kunda . Z serca dziękujemy za wygłoszone Słowo Boże a...
  more
 • 0
  PIELGRZYMKA DO BAZYLIK W PELPLINIE , GDAŃSKU I GDYNI 22.08.2020.
    Za nami kolejna udana pielgrzymka. Tym razem udaliśmy się do Bazyliki Katedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie, kolejna to Bazylika Katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Gdańsku spacer...
  more
 • 0
  KOLONIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 2020
      W dniach od 5 do 8 lipca 2020r. odbyły się coroczne kolonie parafialne dla dzieci i młodzieży. W tym roku gościliśmy w ośrodku wypoczynkowym Wielu . Atrakcji jak...
  more
 • 0
  UROCZYSTOŚĆ ŚW. MAŁGORZATY PATRONKI TUCHOLI 20.07.2020
    Uroczysta Msza św. w intencji naszego miasta i mieszkańców została odprawiona dziś w naszej parafii . Po uroczystej mszy świętej zgromadziliśmy się przy pomniku patronki Tucholi św. Małgorzaty gdzie...
  more
 • 0
  BAL KARNAWAŁOWY DZIECI Z DEKANATU TUCHOLSKIEGO 23.02.2020
    "... W karnawale , w karnawale zawsze idzie się na bale. Każde dziecko duże , małe lubi bale w karnawale..." Dziś odbyła się zabawa karnawałowa dla wszystkich dzieci z dekanatu...
  more
 • 0
  100. ROCZNICA POWROTU TUCHOLI DO POLSKI 29.01.2020R
  Dziś wyjątkowy dzień 100.rocznica powrotu Tucholi do Macierzy.Obchody rozpoczęły się od uroczystej mszy św. w naszym kościele , następnie uczestnicy przeszli w pochodzie pod Pomnik Mauzoleum Ofiar Faszyzmu gdzie delegacje...
  more
 • 0
  3 ORSZAK TRZECH KRÓLI 06.01.2020R
    Za nami trzeci ORSZAK TRZECH KRÓLI. Z Tucholskiego rynku wszystkie parafie wyruszyły w kierunku OSIR-u gdzie nastąpił pokłon Trzech Króli . Na koniec nie zabrakło wspólnej zabawy z wodzirejem...
  more
 • 0
  KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK 05.01.2020R
    Fotorelacja z koncertu kolęd i pastorałek , który odbył się dzisiaj w naszym kościele . Podziel sięTweet...
  more
 • 0
  PASTERKA 24.12.2019R
    Msza Święta rozpoczynająca okres Bożego Narodzenia . Dziękujemy za piękną oprawę muzyczną podczas Mszy Świętych Basi , Juli , Aleksandrze oraz Orkiestrze Lasów Państwowych z Technikum Leśnego w Tucholi...
  more
 • 0
  KONKURS NA SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ 22.12.2019R
    Kolejny konkurs został rozstrzygnięty tym razem na Szopkę Bożonarodzeniową . Gratulujemy wszystkim , którzy brali w nim udział .  Podziel sięTweet...
  more
 • 0
  WIGILIA 20.12.2019R
    "A nadzieja znów wstąpi w nas , Nieobecnych pojawią się cienie . Uwierzy kolejny raz , w jeszcze jedno Boże Narodzenie . " Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy okres...
  more
 • 0
  MIKOŁAJ 06.12.2019R
    Naszą parafię jak co roku odwiedził św. Mikołaj , który przyjechał do nas z Miry , oczywiście nie zapomniał o słodkościach dla dzieci .  Podziel sięTweet...
  more
 • 0
  KONKURS PLASTYCZNY NA KALENDARZ ADWENTOWY 01.12.2019R
    Dziś został rozstrzygnięty kolejny konkurs plastyczny tym razem na Kalendarz Adwentowy. Gratulujemy pomysłowości i kreatywności . 🙂 Podziel sięTweet...
  more
 • 0
  NAGRANIA DO NOWEGO TELEDYSKU PROMOCYJNEGO NASZYCH NUTEK 23.11.2019R
      Krótka fotorelacja z dzisiejszych nagrań do nowego teledysku Naszych Nutek  pozdrawiamy i dziękujemy za pomoc firmie KAM-EKO z Sępólna Krajeńskiego, Firmie przewozowej Aleksander z Tucholi oraz realizatorowi nagrań...
  more
 • 0
  ZABAWA ANDRZEJKOWA 16.11.2019 R
    Dzieci ze scholi Nasze Nutki i Służby Liturgicznej bawiły się w sobotę na imprezce andrzejkowej zorganizowanej przez młodzież ze Wspólnoty Jedność . Tańce , śpiewy , konkursy to właśnie...
  more
 • 0
  TRENING PRZED ZAWODAMI 15.11.2019
    Za nami ostatni trening przed zawodami , które odbędą się 30 listopada w Cekcynie. Trzymamy kciuki 🙂 Podziel sięTweet...
  more
 • 0
  3 RODZINNY BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 27.10.2019R
    Za nami kolejny już 3 Rodzinny Bal Wszystkich Świętych . Tegoroczną imprezę poprowadził wodzirej Marceli Matecki . Oto fotorelacja z Balu 🙂 Podziel sięTweet...
  more
 • 0
  KONKURS PLASTYCZNY NA RÓŻANIEC 3D 27.10.2019R
  Dziś w naszej parafii został rozstrzygnięty konkurs plastyczny na wykonanie różańca 3D. Wszystkie prace były świetne i zostały nagrodzone . Gratulujemy wszystkim. Podziel sięTweet...
  more
 • 0
  Rekolekcje dla kandydatów do bierzmowania 2019
  12 października 2019 r. w Cekcynie odbyły się rekolekcje dla kandydatów do bierzmowania. W rekolekcjach wzięło udział około 100 młodych ludzi. Poprowadził je tym razem ks. Sławomir Chabior. Podziel sięTweet...
  more
 • 0
  WIECZORNICA KU CZCI ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II 12.10.2019R
    12,10,2019r. odbyła się  w naszej parafii wieczornica przygotowana przez  grupę młodzieżową "JEDNOŚĆ " podczas , której wspominaliśmy naszego wielkiego rodaka świętego Jana Pawła II.  Dziękujemy wszystkim za obecność a...
  more
 • 0
  PIELGRZYMKA DO NIEPOKALANOWA 12.10.2019r
    12.10.2019 . odbyła się pielgrzymka do do Matki Bożej Wszechpośredniczki Łask w Niepokalanowie, z wizytą w Warszawie . 🙂 Podziel sięTweet...
  more
 • 0
  WYJAZD MŁODZIEŻY NA JASNĄ GÓRĘ 30.09.2019 r.
  30 września 2019 r. odbyła się wycieczka młodzieży na Jasną Górę. Czas spędzony w Sanktuarium poświęcony został na zwiedzanie, wspólną modlitwę i spotkanie z zaproszonym gościem, którym był Dobromir Makowski....
  more
 • 0
  MSZA ŚWIĘTA W INTENCJI POLICJI 23.09.2019r
    Dziś w naszej parafii odbyła się msza święta w intencji policjantek oraz policjantów z naszego regionu , pod przewodnictwem Biskupa Diecezjalnego Ryszarda Kasyna. Dziękujemy wszystkim zgromadzonym za wspólną modlitwę...
  more
 • 0
  “POLSKA POD KRZYŻEM ” 14.09.2019r
    Akcja modlitewna " Polska pod krzyżem " odbyła się dzisiaj również w naszej parafii. Po mszy świętej w intencji Ojczyzny zgromadziliśmy się wszyscy pod krzyżem na wspólnej modlitwie różańcowej...
  more
 • 0
  PIESZA PIELGRZYMKA DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA 01.09.2019 r
  Dziś po raz kolejny wyruszyliśmy pieszą pielgrzymką by pokłonić się Matce Bożej Pocieszenia w Bysławku .  🙂 Podziel sięTweet...
  more
 • 0
  ODPUST ŚW. BARTŁOMIEJA 24.08.2019
  Fotorelacja z Uroczystej Mszy Świętej Odpustowej ku czci św. Bartłomieja , patrona naszej Parafii , której przewodniczył Ksiądz Biskup Arkadiusz Okroj . Z serca dziękujemy wszystkim za obecność i wspólną...
  more
 • 0
  PARAFIALNY WYJAZD W BIESZCZADY
  Pierwszego dnia zwiedziliśmy Ogród Biblijny, pływaliśmy statkiem "Bryza" po zalewie Solińskim, zwiedzaliśmy tamę nad zalewem oraz bawiliśmy się przy wspólnym ognisku Drugiego dnia wycieczki wędrowaliśmy po górach, zdobywaliśmy szczyty, odwiedziliśmy...
  more
 • 0
  KOLONIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
  W dniach od 24 do 27 czerwca 2019 r. odbyły się coroczne kolonie parafialne dla dzieci i młodzieży. W tym roku gościliśmy w ośrodku wypoczynkowym Jeziornik. Atrakcji jak zawsze nie...
  more
 • 0
  UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA 20.06.2019r
  Fotorelacja z procesji Bożego Ciała w naszej parafii 🙂 Podziel sięTweet...
  more
 • 0
  SPOTKANIE NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 16.06.2019r
    Dnia 16.06.2019r. w naszej parafii odbyła się Dziękczynna Msza Święta w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza , Naszych Nutek , wspólnoty Jedność oraz ich rodzin na zakończenie roku szkolnego. Podczas...
  more
 • 0
  LITURGICZNA SŁUŻBA OŁTARZA NA PARAFIADZIE W PELPLINIE
  Nasza Liturgiczna Służba Ołtarza 15 czerwca 2019 r. kolejny raz wzięła udział w Parafiadzie organizowanej przez Diecezjalne Duszpasterstwo Służb Liturgicznych w Pelplinie. Złote medale zdobyli Bartosz Klafetka w skoku w...
  more
 • 0
  NASI MINISTRANCI NA PARAFIADZIE REGIONALNEJ W TUCHOLI
  Drugiego czerwca odbyła się w Tucholi Parafiada Regionalna organizowana przez Parafialny Klub Sportowy Unitas. Wzięli w niej udział nasi ministranci, którzy jak się okazało zajęli I miejsce w rozgrywkach piłki...
  more
 • 0
  SPOTKANIE MŁODYCH LEDNICA 2000
  PIERWSZEGO CZERWCA 2019r.  NA POLACH LEDNICKICH ODBYŁO SIĘ 23. SPOTKANIE MŁODYCH LEDNICA 2000. WYDARZENIE ODBYŁO SIĘ POD HASŁEM "WIESZ , ŻE CIĘ KOCHAM ". MY RÓWNIEŻ TAM BYLIŚMY. Podziel sięTweet...
  more
 • 0
  Dnia 25.05.2019r . obyła się rodzinna wycieczka do ZOO w Gdańsku.
  Wycieczka do Zoo w Gdańsku oraz atrakcje:  park  linowy , molo w Sopocie oraz MacDonald  oto krótka fotorelacja  🙂 Podziel sięTweet...
  more
 • 0
  PIELGRZYMKA DO SANKTUARIÓW W LICHENIU, GIDLACH ORAZ CZĘSTOCHOWIE 10-11.05.2019r.
  W dniach 10-11 maj odbyła się z naszej parafii pielgrzymka do sanktuariów maryjnych w Gidlach , Częstochowie oraz Licheniu. Oto fotorelacja z wyjazdu 🙂 Podziel sięTweet...
  more
 • 0
  PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA 05.05.2019r.
  Dziś w naszej parafii odbyła się Pierwsza Komunia Święta. Dzieci klas trzecich po raz pierwszy przystąpiły do Stołu Pańskiego.Pierwsza komunia święta jest to uroczystość w której podczas mszy dzieci po...
  more
 • 0
  BIERZMOWANIE
  Fotorelacja z Mszy Świętej pod przewodnictwem Księdza Biskupa Arkadiusza Okroja 🙂 . Podczas Mszy Świętej Ksiądz Biskup udzielił sakramentu bierzmowania naszej młodzieży . Z serca dziękujemy Księdzu Biskupowi oraz naszym...
  more
 • 0
  WIELKA SOBOTA
  Wielka Sobota , czyli Wigilia Paschalna, stanowi najważniejszą część Triduum Paschalnego i jest jednym z najważniejszych wydarzeń w całym roku liturgicznym.  Wigilia Paschalna – najbardziej wyjątkowa liturgia całego roku –...
  more
 • 0
  DROGA KRZYŻOWA ULICAMI MIASTA
  Wielki Piątek to również droga krzyżowa, którą dziś przeszliśmy ulicami miasta Droga krzyżowa polega na przedstawieniu drogi Chrystusa na śmierć oraz złożenia go do grobu. Podczas nabożeństwa wierni zatrzymują się...
  more
 • 0
  WIELKI PIĄTEK
  Dziś Wielki Piątek . Jest jedynym dniem w Kościele, kiedy nie odprawia się mszy świętej. Ma miejsce liturgia Męki Pańskiej. Zaczyna się w ten sposób, że ksiądz - celebrans podchodzi...
  more
 • 0
  WIELKI CZWARTEK
  Dziś Wielki Czwartek . Rozpoczęliśmy w naszej parafii uroczyste obchody Triduum Paschalnego. Wspominamy mękę, śmierć i zmartwychwstanie Chrystusa. Wielki Czwartek w Kościele katolickim jest obchodzony jako pamiątka ustanowienia przez Chrystusa...
  more
 • 0
  Zjazd młodzieży w Kościerzynie
  W niedzielę palmową młodzież z naszego dekanatu wzięła udział w obchodach Światowych Dni Młodzieży, które odbywały się w Diecezjach. Młodzież z naszej diecezji zgromadziła się na wspólnej modlitwie z ks....
  more
 • 0
  Rekolekcje wielkopostne z księdzem Franciszkiem Mbida
  Dobiegły końca tegoroczne  rekolekcje wielkopostne przygotowujące nas do świąt Zmartwychwstania Pańskiego. W tym roku prowadził je dla nas ks. Franciszek Mbida z Kamerunu. Proboszcz jednej z Kameruńskich parafii i prefekt...
  more
 • 0
  Droga krzyżowa ulicami naszej parafii
  We wtorek 9 kwietnia 2019 r. podczas naszych rekolekcji wielkopostnych odbyła się w naszej parafii niezwykła droga krzyżowa dlatego, że wspólnie z naszymi parafianami wyszliśmy rozważać XIV stacji Męki Pana...
  more
 • 0
  EDK 2019
  W tym roku jak i w latach minionych nasi parafianie i sympatycy wspólnie z nami wzięli liczny udział w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej, która wiodła nas z Dziemian do Sanktuarium w...
  more

Podziel się

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial