TRANSMISJE MSZY ŚWIĘTYCH Z NASZEJ PARAFII
Wielka tajemnica wiary
Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej aktywności
Intencje na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Zgłoszenia na pierwszopiątkowe odwiedziny chorych i starszych

PIELGRZYMKOWO-TURYSTYCZNY WYJAZD DO WŁOCH

Termin: 27 VI - 4 VII 2020 r.

Wiedeń - Bolonia - Rzym - Monte Cassino - Orvieto – Ferrara

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Aktualnie bark wolnych miejsc.

UWAGA! W ciągu 7 dni od daty dokonania rezerwacji dokonać należy pierwszej wpłaty w wysokości 200 zł. W przeciwnym wypadku rezerwacja zostanie anulowana.

Wpłat dokonywać można:

  • w biurze parafii św. Bartłomieja
  • na konto bankowe nr 73 1020 1866 0000 1702 0064 3460 w tytule wpisując imiona i nazwiska osób za które dokonuje się wpłaty

Terminy wpłat:

  • 200 zł w ciągu 7 dni od daty dokonania rezerwacji
  • 1000 zł do 10 marca
  • 1000 zł do 10 czerwca

CENA CAŁKOWITA 2200 zł

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM:

Dzień 1

Wyjazd z Tucholi w godzinach porannych. Przejazd przez Czechy na nocleg tranzytowy. Obiadokolacja. Zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd do Austrii. Zwiedzanie Wiednia: 2 godzinny spacer z przewodnikiem, podczas którego zobaczymy Hofburg – zimową rezydencję Habsburgów, ratusz, parlament, operę(z zewnątrz), katedra św. Szczepana. Krótka przerwa na kawę. Wyjazd do Włoch na obiadokolację i nocleg.

Dzień 3

Po śniadaniu zwiedzanie Bolonii: Stare Miasto z ratuszem, katedra, Uniwersytet. Przerwa na lunch i zapoznanie się  ze smakami regionu. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 4

Po śniadaniu przejazd do Rzymu. Zwiedzanie Watykanu: Bazylika św. Piotra z grobem świętego Jana Pawła II. Czas wolny. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 5

Po śniadaniu przejazd do Rzymu. Zwiedzanie z przewodnikiem: Plac Navona, Plac Hiszpański i fontanna Di Trevi. Następnie udamy się do Rzymu antycznego. Wzdłuż Forów Cesarskich dotrzemy  do Koloseum (z zewnątrz). Po południu zwiedzimy Bazylikę św. Jana na Lateranie. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 6

Po śniadaniu wyjazd na Monte Cassino, zwiedzanie klasztoru benedyktyńskiego i cmentarza żołnierzy polskich. Przejazd do Orvieto. Zwiedzanie średniowiecznego miasta zbudowanego na tufowej skale,  w którym narodziła się tradycja obchodów Bożego Ciała. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 7

Po śniadaniu przejazd do Ferrary, w której Mikołaj Kopernik ukończył studia astronomiczczne. Spacer z przewodnikiem, zobaczymy zamek otoczony fosą, katedrę, i stare miasto, w którym splatają  się różne style architektoniczne. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 8

Po śniadaniu powrót do Polski.

Świadczenia w cenie:

- przejazd autokarem z TV, WC, Cafe-barem, 2 kierowców

- ubezpieczenie NNW i KL

- opieka pilota na całej trasie

- 1 nocleg w Czechach

- 7 śniadań i obiadokolacji

- 6 noclegów we Włoszech – pokoje 2-, 3-os. z łazienkami

- opłaty za wjazdy do miast, parkingi

- przewodnik licencjonowany w j. polskim w miastach

- bilety wstępu do wybranych obiektów

- system słuchawkowy audio-guide

Podziel się

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial