Poniedziałek 18 marca
1800– śp. Józefa, Jana, Anny Łabickich z okazji urodzin i imienin Józefa oraz za Zenona, Stanisławę, Jerzego, Edmunda Myk.
Wtorek 19 marca – Św. Józefa, Oblubieńca NMP, uroczystość.
800– śp. Józefa Kłosowskiego w dniu imienin.
Środa 20 marca
1800– śp. Czesława Jasińskiego z okazji urodzin i za rodziców z obojga stron.
Czwartek 21 marca
800– śp. Grażynę Żygowską oraz z rodziny Żygowskich i Pruskich.
830– śp. Stanisława Gałochowicza od Zakładu Pogrzebowego PK Tuchola .
Piątek 22 marca
1730– DROGA KRZYŻOWA.
1800– śp. Józefa w dniu urodzin i imienin.
Sobota 23 marca
1800– śp. Wandę i Antoniego Augustyńskich.
Niedziela Palmowa 24 marca
800-śp. Jerzego i Celinę Podgórskich o łaskę nieba.
1000 – śp. Leona i Bronisławy Chmiel.
1200– O łaskę nieba dla Janiny Babińskiej w 4 r. śmierci i zmarłych z rodzin Glaner i Babińskich.
Poniedziałek 11 marca
1800– śp. Stanisławę i Jan Sala i zmarłych z rodziny z okazji urodzin Jana.
Wtorek 12 marca
800– śp. Ryszarda, rodziców z obojga stron, rodzeństwo: Ewę, Piotra Wojciecha, za Kazimierza, Henryka, Jerzego, Edka, Pawła jego syna Tadeusza , za zmarłych Andrzeja i Marka, Janusza.
830– śp. Stanisława Gałochowicza od uczestników pogrzebu.
Środa 13 marca
1800– śp. Janinę i Franciszka Bączkowskich, Czesławę i Hieronima Remus w r. śmierci Janiny.
Czwartek 14 marca
800– śp. Franciszka, Annę i Irenę Klunder, Józefa, Annę Sas, Piotra Makowskiego ich rodziców i rodzeństwo.
830– śp. Zbigniewa Broniarskiego od uczestników pogrzebu.
Piątek 15 marca
1830– DROGA KRZYŻOWA.
1800– śp. Jadwigę, Władysława Papierowskich ich córkę Krystynę, synową Wiolettę i zięcia Stanisława.
Sobota 16 marca
1800– śp. Heleny, Władysława, Marie, Zygmunta i Helenę Jeszke, Józefa Jeszke i Jana Śpica.
V Niedziela Wielkiego Postu 17 marca
800– O miłosierdzie Boże i radość życia wiecznego dla ks. Tadeusza Drewek z okazji urodzin.
1000 – śp. Przemysława Nyskę w 1 r. śmierci.
1200– śp. Jana Nierzwickiego, Stefanię, Jerzego, Edmunda i zmarłych z rodziny Nierzwickich.