Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 2019-06-16

Kategorie

W niedzielę, 16 czerwca 2019 r. o godz. 16.00 odbędzie się Dziękczynna Msza Święta w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza, Naszych Nutek, wspólnoty Jedność oraz ich rodzin na zakończenie roku szkolnego. Podczas Mszy Świętej nastąpi ustanowienie nowych lektorów i ministrantów.

Po Mszy Świętej zapraszamy rodziny naszych ceremoniarzy, lektorów i ministrantów, Nasze Nutki z rodzinami jak i członków młodzieżowej wspólnoty Jedność z rodzinami na wspólne spotkanie przy grillu.

Program:

16.00 – Msza Święta dziękczynna w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza, Naszych Nutek, wspólnoty Jedność i ich rodzin podczas której nastąpi ustanowienie nowych lektorów i ministrantów,

17.00 – biesiada w Starym Tartaku (Tuchola, ul. Świecka 138).