WEEKEND DLA NARZECZONYCH

Weekendowy kurs przedmałżeński dla narzeczonych odbędzie się w Tucholi w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bartłomieja Nowodworskiego w dniach 21 – 23 czerwca br. Kurs skierowany jest do osób, które planują zawarcie sakramentu małżeństwa a nie ukończyły takiego kursu oraz do osób, które chciałyby lepiej poznać siebie w kontekście przyszłego, wspólnego życia ze sobą i z Bogiem. W ramach kursu lekcja tańca! Na zakończenie otrzymuje się zaświadczenie ukończenia kursu przedmałżeńskiego. Weekend dla narzeczonych organizowany jest we współpracy z Parafią Bożego Ciała w Tucholi przez Diecezjalny zespół Dobry Początek. Zapisów można dokonywać przez stronę  www.ewangelizacjapelplin.pl  (trzeba wejść w zakładkę Weekend dla narzeczonych). Liczba miejsc jest ograniczona.