Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej aktywności

DIECEZJALNY KONGRES MISYJNY DZIECI

Diecezjalny Kongres Misyjny Dzieci pod hasłem „Ochrzczeni i posłani” odbędzie się 16 listopada 2019 r. w Pelplinie jako podsumowanie Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego.

Zaproszenie jest skierowane do dzieci z parafialnych i szkolnych ognisk misyjnych, innych grup parafialnych oraz wszystkich, którym sprawy misji są bliskie. Kongres rozpocznie się w katedrze o godz. 10.00 Mszą Świętą pod przewodnictwem biskupa diecezjalnego Ryszarda Kasyny.  Druga część spotkania odbywać się będzie w sali przy Collegium Marianum, gdzie zostanie wystawiony musical misyjny w wykonaniu dzieci i młodzieży z Jabłonowa Pomorskiego. Trzecia część kongresu (festyn misyjny) odbędzie się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1. Spotkanie zakończy się ok. godz. 15.00. Dla każdego przewidziany jest ciepły posiłek. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.kolomisyjne.pl. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem 798 491 492.